Yeni Trend Paper Bag

Firmalar kullanım kolaylığı açısından, uygun fiyatlı olmasından ve üzerine reklamını kolayca koyabilmesinden ötürü paper bag tercih eder. Bu ürünleri geri dönüşümü kolay ve çevre dostudur. Her boyda olması ve farklı modellere sahip olması kullanım alanını genişletmektedir. Bazen kuruyemiş bazen kahve bazen ilaç bazense hediye paketlerin taşındığı çanta modelleridir.

Paper bag çantaların doğaya hiçbir zararı yoktur. Aksine geri dönüşümle yine aynı kalitede ürünler yapılmasını sağlar. Dünya artık yenilenebilir enerji kaynaklarını daha çok kullanmaktadır. Çünkü bazı enerji kaynaklarımız geri dönüşsüz olduğu için ilerleyen yıllarda canlılar sorun yaşayacaktır. Çevre dostu ürünler kullanmak hükümetlerce de desteklenmektedir. Carton bag burada en önemli ürünlerdendir. Zehirli atıkların çoğalmasını önler.

Ürünler Doğal mıdır?

Doğal ürünlerdir. Bu çantalar ip saplı ya da karton saplı olabildiği gibi sapsız modelleri de bulunur. Yatay ya da dikey şekilde olabilir. Ayrıca neredeyse en küçükten en büyüğe her boy ürün vardır. Özellikle reklam amaçlı firmalar etkinliklerde dağıtmaktadır. Doğa dostu yaklaşım sergileyen firmalar insanlar tarafından daha çok tercih edilir. Bu hizmeti tecrübeli bir ekipten almak isterseniz Aydın Basım firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Carton Bag Nedir?

Genel olarak yumuşak oduna sahip ağaçlardan yapılan karton üretiminden sonra o kartonlarla yapılan çantalara carton bag denir. Tamamen organiktir ve çevreye zararı dokunmaz. Geri dönüşüm işlemleriyle kağıtları yeniden kullanılabilir duruma gelir. Firmalar istedikleri boyut, renk gibi özelliklerde cardboard bag yaptırabilir. Mağazalarda ürün alımından sonra taşınması için bu çantalar kullanılır. Üzerlerine istenilen bilgiler yazılabildiği için iyi bir reklam kaynağıdır.

Ayrıca bu çantaların kullanması kolaydır. Taşıması kolay olduğu kadar saklanması da kolaydır. Katlanılabilir özelliğiyle depolama da az yer kaplar. Gıda ürünlerinin ürün özelliklerini koruyarak saklanmasını sağlar. Ayrıca satışta kullanılan paper bag gıda ürünlerinin tüketiciye ulaşana kadar ki ve sonrası için nefasetlerinin korunmasını sağlar.

See also  Buy gold at Al Romaizan

Farklı kalitede karton çeşitleriyle üretim yapılır. Kullanılacak alana göre kâğıt kaliteleri değişebilmektedir. Daha ağır ürünler ve gıda ürünleri için kaliteli kâğıttan yapılmış carton bag kullanılır. Aydın Basım her kaliteye uygun ürünleriyle hizmet vermektedir.

COMMENTS

    Leave a Reply